Oferta dla sprzedających samochody

Dynamiczny rozwój technologii komunikacyjnych, a w konsekwencji ogromny wzrost ilości docierających do nas bodźców sprawia, że coraz trudniej przyciągnąć uwagę Klienta, a jeszcze trudniej utrzymać tę uwagę przez dłuższą chwilę. Niezmiernie ważnym elementem w procesie sprzedażowym staje się więc przedstawienie treści w sposób maksymalnie atrakcyjny i jednocześnie angażujący Klienta. Taką możliwość dają zdjęcia sferyczne przenoszące Klienta w centrum wydarzeń i dające mu pełną kontrolę nad tym, co chce zobaczyć. Wśród wielu, praktycznych zastosowań panoram sferycznych na szczególną uwagę zasługują prezentacje wnętrz, w tym wnętrz samochodów, które ze względu na stosunkowo małą przestrzeń są wyjątkowo trudnym obiektem do sfotografowania w tradycyjny sposób.

Wykonane przeze mnie zdjęcia sferyczne zostaną Państwu przekazane w formie plików „jpg” o rozdzielczości 6720×3360 (22,58 MP). Bez żadnych dodatkowych zabiegów mogą one zostać umieszczone np. w serwisie Facebook, który rozpozna je jako panorama 360 stopni. Niezależnie od tego istnieje możliwość przygotowania przeze mnie panoramy sferycznej w formie filmu umieszczonego w serwisie Youtube – taki film można podlinkować np. w serwisie Otomoto.

Przykład panoramy sferycznej wykonanej w formie filmu umieszczonego na Youtube – film bez problemu może być linkowany wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość wstawiania tego rodzaju filmów, także w serwisie Otomoto. Film najlepiej przełączyć w tryb pełnoekranowy i nacisnąć pauzę – sterowanie widokiem przy użyciu myszy (zbliżenie i oddalenie z przyciśniętym klawiszem „Alt”):

Trzecią opcją jest przygotowanie panoramy sferycznej do umieszczenia na Państwa stronie i tu do wyboru jest wgranie panoramy na Państwa serwer lub hosting z mojego serwera; niezależnie od wybranego rozwiązania opcja ta daje jednocześnie możliwość wykonania tzw. spacerów wirtualnych, czyli Klient oglądając wnętrze pojazdu ma możliwość wyświetlania szczegółów wyposażenia (np. licznika, deski rozdzielczej itp.). Każda panorama sferyczna i każde zdjęcie mogą być opatrzone logiem Klienta lub innym dowolnym znakiem graficznym (zawierającym np. dane kontaktowe).

Przykład wirtualnego spaceru po wnętrzu samochodu – w tym przypadku Klient ma możliwość nie tylko rozejrzenia się po wnętrzu pojazdu, ale również przyjrzenia się szczegółom wyposażenia:

Cena usług zależy od charakteru współpracy (współpraca okazjonalna/stała) i jej zakresu (rodzaj wykonywanych zdjęć, usługi hostingowe itp.). W każdym przypadku przenoszę na Państwo autorskie prawa majątkowe do wykonanych zdjęć.

W przypadku chęci nawiązania współpracy, ale także jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu